Kupte své vyvolené hezký dárek

Nehodlám se tu dnes nějak extrémně moc rozepisovat. Pravdou je již není tolik času, takže spíše se podělím o rychlý poznatek. Nedávno jsem hledal něco zajímavého, co bych mohl své polovičce koupit. samozřejmě pro radost. Je to přece jen žena a potřebuje sem tam potěšit. Co si budeme povídat po několika letech již má maličkost sama o sobě nestačí :-D.

Koukal jsem se co a pak jsem si řekl, že nebudu vymýšlet blbosti. Ve hře byl samozřejmě nějaký pěkný šperk. Upřímně mě zaujaly nějaké pěkné náhrdelníky pro oba dva. Byly z chirurgické oceli, ale vypadají moc pěkně. Takové pěkné prstýnky na řetízku s čirým zirkonem, či co to je. Nebudu to nijak natahovat, hned jsem jedny koupil i když mě stály 500Kč. Symbolika však tohoto dárku je veliká a proto věřím, že radost udělám (uvidíme). No a protože e-shop ve kterém jsem tyto neobvyklé věci našel prodává i šperky obecně, tak jsem přikoupil pěkné swarovski náušnice. Stříbrné s kamínkem, jako takovou drobnost. Holt každá žena musí být opečovávána a nás to vychází draho :-D. Jinak kdo má potomky mrkněte na dětské stříbrné náušnice.

Toť vše. Kdyby Vás cokoliv zajímalo, pište.

Update: Pokud by jste se chtěli inspirovat, mrkněte se na tento zajímavý blog na téma náušnice. Najdete tam zajímavé tipy a rady.