Crew bez webu? Dost těžko

Je možné, že za neúspěchem projektu Depo Crew nebude zrovna stát kvalitní web. Je to o lidech a jejich organizaci. Nicméně, to zdaleka neplatí o všech projektech. Máte-li například e-shop, nebo o svém projektu chcete dát vědět, dejte bedlivý pozor, ať máte v pořádku SEO.

Ať už jste solo interpret nebo skupina, tak v dnešní době být bez webu je skoro nemyslitelné. Naštěstí v tomto směru je nám internet nakloněn můžeme si vybrat webhosting dle libosti za cenu více než lidovou a stejně tak na něj dát nějaký redakční systém typu wordpress často se šablonou zdarma. Když budeme trochu schopní, snadno si ji i graficky upravíte. Pokud však chcete něco unikátního, lze nějakou šablonu zakoupit nebo si nechat vytvořit. Hluboko do kapsy nesáhnete nebojte.

Nebojte si trochu připlatit, webová prezentace je totiž Vaše vizitka..

Fakta o skupině Twenty One Pilots

Našla jsem na internetě fakta o této populární skupině.

Twenty One Pilots je americká hudební skupina pocházející z Columbusu v Ohiu. Kapela oficiálně vznikla roku 2009 a jejími členy jsou Tyler Joseph a Josh Dun. Na svém kontě mají čtyři alba, z nichž dvě úvodní vydali, aniž by byli podepsáni pod nahrávací společností. První se jmenovalo Twenty One Pilots , druhé Regional At Best . Následně se zapsali pod vydavatelství Fueled By Ramen a roku 2013 jim vyšlo album Vessel. 19. května 2015 vyšla jejich čtvrtá deska s názvem Blurryface.

1.Kvůli podepsání smlouvy s nahrávací společností Atlantic Records (pod které spadá Fueled By Ramen) museli album Regional At Best stáhnout z prodeje.

2.Tyler přišel na jméno kapely podle knihy spisovatele Arthura Millera All My Sons, kde se hlavní postava vyrovnává s faktem, že zavinil smrt „jednadvaceti pilotů“.

3.Původní sestava kapely byla Tyler Joseph, Nick Thomas a Chris Salih.

4.Josh se v jednom rozhovoru zmínil, že mají svůj osobní důvod, který ale nebude říkat, proč vždy stojí (jak na stage tak při focení) po Tylerově pravici.

5.Tyler Joseph je z části Libanonec a Josh Dun z části Japonec.

6.Pokaždé, když jsou Tyler s Joshem na nějakém interview, přijdou s jinou verzí toho, jak se potkali.